PO delší době ^^)

20. října 2013 v 9:55 |  zprávy:aneb info pro Vás
Po delší době jsem se konečně dostala k blogu . nestíhala jsem protože bylo až příliš nové látka , že se nedali stíhat dvě věxi na jednou . Ale už začínám mít více volného času , takže sem snad budou přibývat další články , postavy a možná přibyde i nové rubrika , nebo možná dvě .

Úrčitě bych chtěla přidat rubriku povídky . Již dříve jsem měla blog s povídkami , ale časem jsem stratila zájem i volný čas . A teď bych chtěla začít znovu na tomto blogu . ALe nebojte . stále budou obrázky , postavy a nadpřrozeno ^^)
Chtěla bych také těmi povídkami zvýšit návštěvnost blogu a komentářů . Již jsem si všimla , že tu není žádný komentář a velmi mne to mrzí .
Chtěla bych také utvořit jakousi rubriku na téma soutěže ještě přesně nevím jak to sformuluji , ale úsrčitě to nějak dopadne.
Pár vět nakonec :
Moc děkuji pravidelným návštěvníkům mého blogu . Avšak samozřejmě jste si všimli [tedy pokud články vždy jen neprolítnete] ,že jsem Vás v poslední době na konci článku , či textu , prosila o komenty , možná i o hvězdičky .
Budu Vám opravdu moc vděčná za přibívající komenty a hvězdičky .

A to nejdůležitější :
Hledám spolu blogera ! Tento blog nedokáži utáhnout sama , s přibívajícím učením a hlídáním bráchů se to prostě nedá . Proto Vás žídám , PROSÍM napište mi na e-mail , či do komentářů kdo by měl zájem stát se spolublogerem . Samozřejmě musíte v komentu dát i Váš e-mail abych Vám mohla poslet heslo a jméno blogu . Moc Vám všem předem děkuji .

Článek připravila :

Míš

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.