Damien Summer

12. října 2013 v 15:19 | ^^) |  chlapci [m]Damien Summer
věk: 21 let

o mne:

Moji rodiče zemřeli když mi nebylo ani 5 let , avšak ujal se mne jeden muž , můj mistr ...ano tak jsem mu říkával. Vychoval mne v odporu k nadpřirozenu spíše k upírům , a k nespravedlivému zacházení s nevinnými lidmi .PO té co zemřel jsem začal žít stejně jako žil on , zabíjet upíry , krvelačné napřirozené bestie . A chránit nevinné lidské bytosti.
Nebýt milován, nemilovat - to mám v hlavě zakořeněné od malička , to čím se jako jediným řídím .
Nesmím milovat- vedlůo by to k ohrožení té jemné , křehké bytosti do které by jsem se zamiloval . Nadpřirozené bytosti mne nesnášejí , jsem jejich úhlavní nepřítel ve všech směrech.
Avšak jediné místo kde se před nimi mohu ukrýt , kam se nikdy nedostanou , je místo v lese , které mi jednou ukázal mistr . Chrání ho bílá magie , kterou mšě také můj mistr naučil . Avšak nedostane se tam nikdo jiný krom mě . Ach ano , jak zřejmé.
Vše je mi zapovězené , láska , přátelé , bezpečí , rodina... Lidé na mne vždy divně vzhlížejí , dalo by si říci i se strachem . tudíž proč bych se tedy měl zamilovat? Žádná dívka by mne nechtěla , nebo by předemnou se strachem utekla ....


Věk21
datum narození13.7.1652
druh/rasalovec/magik/člověk
výška193
vlastnostitajemný , chladný , ochranitelský..

foto:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.